HİZMETLERİMİZ

10
YILLIK TECRÜBE

Tüm Hizmetlerimizi profesyonel ekibimiz ile birlikte gerçekleştirmekteyiz.
Hizmetlerimiz inceledikten sonra aklınızdaki sorular ve randevu oluşturmak için lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Bölgesel Yağlanma Sebepleri

Kadınlar arasında bel, kalça, göbek, basen gibi vücut bölgelerinde inatçı yağlanma sıklıkla karşılaştığımız bir durumdur. Kişi ideal kilosunda hatta fit sayılabilecek bir bedene sahip olduğu halde kollarda kalınlaşma, sırt bölgesinde yağlanma, yan karın ya da belin arka kısmındaki aşk tutamaçları dediğimiz bölgede kalınlaşma gibi bölgesel yağlanma problemleri yaşıyor olabilir. Düzenli diyet, spor hatta ağır antremanlar bile bazen yeteri kadar yapılmadığında yardımcı olamazlar. 

Peki; bölgesel kilonun, yağlanmanın nedenleri nelerdir?

 • Genetik yapı, genetik faktörler: Diyet ve sporla verilemeyen kilonun ve bölgesel yağlanmanın en sık görüldüğü durumlar genetik yapıdan kaynaklanan lokal kilolardır.  Bölgesel zayıflama yöntemlerinin kombine edilerek  kullanıldığı iyi planlanmış bir bölgesel incelme protokolü ile mükemmel sonuçlar elde edilebilir.
 • Beden tipi: Beden tipinize mahkum olmak zorunda değilsiniz fakat beden tipine bağlı olarak belli bölgelerde biriken yağ dokusunu vücudunuz “normal” olarak algıladığı için bu yerleşik bölgesel yağları vermek kolay olmayabilir. Bölgesel incelme odaklı diyetler ve egzersizler ile desteklenecek şekilde, ameliyatsız bölgesel incelme uygulamaları sayesinde  beden tipini aşmak, hayal ettiğiniz fiziğe sahip olmak mümkün.
 • Mesleki fiziksel bozulmalar: Özellikle beyaz yakalı dediğimiz çalışan grubunun, fiziksel hareketin çok az olduğu, masa başında, bilgisayar karşısında geçen  iş hayatından dolayı bölgesel kilolarına bir de duruş bozuklukları eklenir. Yağlanmanın yarattığı fiziksel deformasyon  duruş bozukluğu ile iki katına çıkar. Ameliyatsız, neştersiz, acısız ve kısa seanslar şeklinde uygulanan bölgesel zayıflama yöntemleri çalışan kadınlar için bulunmaz bir nimet. Bir öğlen arasında göbeğinizdeki yağlara veda edip  toplantılarınıza devam edebilirsiniz.
 • Doğum: Doğumdan sonra karın ve bel bölgesinde kalan kilolar, yağlanma ve deri kalınlaşması bazen kalıcı olabilir ve annenin geri kalan hayatına bu kilo ve yağlanma ile devam etmesine hiç gerek yoktur. Bu, en kolay tedavi edilen, en hızlı kazanım sağlanan durumlardandır. Birçok ameliyatsız bölgesel incelme yöntemi ile kısa sürede tüm rahatsızlıklar ortadan kaldırılabilir.
 • Hormonal bozukluklar & otoimmün hastalıklar: Özellikle bel bölgesindeki  ani ve aşırı yağlanmalar hormonal bozuklukların ya da otoimmün hastalıkların habercisi olabilir. Bu durumda öncelikle hekiminize başvurmalısınız. Tedavi tamamlandıktan sonra ya da tedavi sırasında hekim onaylı diyet ve spor programını destekleyecek şekilde medikal estetik uygulamalardan faydalanabilirsiniz.
 • Uzun süreli ilaç tedavileri & nekahat dönemleri: Herhangi bir sağlık sorunun tedavisi sırasında kullanılan ilaçlar ya da uzun iyileşme süreçlerinin ardından alınan kiloların bir kısmı bedende kalıcı olmaya karar vermiş olabilir. Genellikle bel, karın, göbek bölgesinde toplanan bu inatçı kilolardan bölgesel zayıflama ile kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tüm ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri mutlak sonuç elde edilebilen uygulamalardır. Diyet ve sporla desteklenmesi süreci kısaltır, sonucu koruma altına almamızı sağlar. Sizleri zinde tutmasını sağlar.

İster genetik sebepler ister beden tipine bağlı olarak görülen yerleşik bölgesel yağlanmalar olsun, ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri ile çok rahat bir şekilde acısız, kesisiz, bıçak altına yatmadan ve iyileşme süreçlerine ihtiyaç duymadan kolaylıkla tedavi edilebilir.

KALICI MAKYAJ

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj başlıca kadınlar için çok kullanışlı bir yöntem olan kalıcı makyaj, doğal bir görünümle yüzdeki kontrastları arttırır, hatları belirginleştirir ve bazı kusurları kapatır. Ayrıca kolay kolay silinmez ve sizi her zaman bakımlı gösterir.

Kaça Ayrılır?

Kalıcı makyaj, kaş kontür, dudak kontür, eyeliner uygulaması olarak üçe ayrılır.
Kaş Kontür: Buradaki amaç kaşa yeniden şekil vermek veya o bölgeyi doldurmaktır.
Dudak Kontür: Hiçbir cerrahi operasyon geçirmeden veya dolgu yaptırmadan ince veya daha dolgun bir dudak yapısına sahip olunur.
Eyeliner Uygulaması: Eyeliner uygulaması ile büyük gözleri normalleştirebilir, bitişik gözleri ise daha ayrık gösterir.

Süreleri

Kaş kullanımı cilt tipine Göre değişebilmektedir minimum sekiz ay ile iki yıla kadar kullanım süresi vardır eyeliner ve dudak kontür uygulaması ise İki ile üç yıl arasında kullanım süresine sahiptir. 

Dikkat edilmesi gerekenler

Kalıcı Makyaj işlemini yaptıracak kişinin dikkat etmesi gerekenler arasında; nerede yaptıracağı, işlemin yapıldığı alanın temiz olması, aynı zamanda kullanılan malzemelerin de kaliteli olmasına özen gösterilmesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü bu işlem bir kere yapılıyor ve hata riski en aza indirilerek gerçekleştirilmelidir. Aynı zamanda kalıcılığı da uzun olduğu için dikkat edilmesi gereken bir durumdur.

 

Kalıcı makyaj kimler için uygundur?
 • Zahmetsizce bakımlı ve güzel gözükmek isteyen kadınlar,
 • Yoğun iş temposunda olup, makyaj yapmaya zaman bulamayan kadınlar,
 • Makyaj malzemelerine alerjisi olan kadınlar,
 • Kaşlarında biçim bozukluğu, seyrelme ya da tamamen dökülme sorunu yaşayanlar.
 • Dudak sınırlarında asimetri sorunu olan kişiler
 • Dudak çevresinde pigment kaybı problemi olanlar,
 • Yarık(Tavşan) dudak problemi olanlar medikal makyaj işlemi için uygun aday profilini oluştururlar.

Protez(jel)Tırnak , Manikür Pedikür kalıcı oje güçlendirme

Protez Tırnak

Bakımlı tırnaklar, kendinizi iyi hissetmeniz için en önemli detaylardan. Zaman içinde deforme olabilen ve kırılabilen tırnaklar, gün içerisinde motivasyonu kırıcı etki yapabiliyor. Gündelik yaşam içinde zarar gören tırnaklarla mücadele etmekten yorulduysanız, sizin için en iyi seçenek protez tırnak. Tırnakların sürekli olarak ilgilenilmesi gereken oje bakımından sizi kurtaran protez tırnaklar, 21 güne kadar o ilk günkü ferahlığı ve ışıltıyı taşımaktadır. Tırnaklarını uzatmak ya da özel bir şekil vermek isteyenler için, tırnaklara ek olarak jel gibi malzemeler kullanılarak yapılan özel bir konsept olan bu uygulama, bakımlı kişilerin tercih ettiği, iddialı bir görünüm ortaya çıkaran kaliteli bir uygulamadır.

Neden tercih etmelisiniz?

Protez tırnaklar, yalnızca kozmetik amaçlı kullanılan bir uygulama değildir. Bu uygulamayı, tırnaklarında çeşitli sağlık sorunları olanlar da yaptırmaktadır. Tırnağınızdaki birçok sorunu ortadan kaldırabilecek uygulamanın yaptırılma nedenleri arasında, aşağıdaki nedenler yer almaktadır:

 • Tırnak yeme
 • Tırnakların geç uzaması
 • Tırnak kırılması

Gördüğünüz üzere, birçok farklı tırnak sorunu için de tercih edilebilen protez tırnak uygulaması, diğer tırnak uygulamaları gibi, günlük kullanım içerisinde herhangi bir düşme korkusu uyandırmadan, uzun süreli ve keyifli bir kullanım sunmaktadır. El bakımını doğrudan ilgilendiren tırnak bakımı, protez tırnaklar ile etkili bir şekilde tercih edildiği takdirde, kendinize olan özgüveniniz de artacaktır.

Nasıl kullanılır?

Uygulama yapıldıktan sonra, günlük yaşam içinde belli konulara dikkat etmeniz, tırnağınızın zarar görmeden, uzun süre kullanılmasına katkı sağlayabilir. İşlemin ardından, oje konusunda dilediğiniz rengi tercih edebilir, tırnaklarınızın uzunluğunu dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Ojeleri çıkarma aşamasında ise, tırnaklarınızın zarar görmemesi için aseton içermeyen oje çıkarıcıları kullanmanız önemlidir. Unutmamalısınız ki, tırnaklarınızın zarar görmemesi için, minimum düzeyde kimyasal madde teması söz konusu olmalıdır. İşlemin ardından, bulaşık yıkarken eldiven kullanmaya özen göstermelisiniz.  El ya da düz yıkama için kullandığınız sabunlar, saçlarınızı yıkamak için kullandığınız şampuanlar olumsuz etki yaratmaz.

Ne kadar sürer?

Uygulamanın, tırnaklara yapılan diğer bakım uygulamalarından en önemli farkı, uzun süreli kullanım sunmasıdır. Ortalama olarak 3 haftaya kadar kullanım sunan protez tırnaklar, tırnak bakımının periyodik bir şekilde yapılması durumunda, 4 haftaya kadar uzayabilen kullanım ömrüne sahiptir. Tırnakların bakımı düzenli şekilde yapılırsa ve aylık olarak bakımı sürdürülürse, tırnaklar yıllarca kullanılabilir

Zarar vermeyen, etkili bir bakım

Uygulamada, doğal tırnaklara zarar verilmemesi, en çok dikkat edilen konuların başında geliyor. Dikkatli şekilde uygulanan protez tırnak uygulamasında, ilk etapta hazırlık aşaması yapılmaktadır. Bu aşamada, doğal tırnaklar yağdan arındırılır ve özel bir şekilde törpülenir. Protez tırnağın çıkarma aşamasında da, aynı şekilde törpüleme yapılır. Profesyonel ekibimiz ile, hem hazırlık hem de çıkarma aşamasında kullanılan teknikler sayesinde, protez tırnak doğal tırnağınıza kesinlikle bir zarar vermemektedir. Alanında donanımlı, tırnak bakımı konusunda bilgi sahibi uzman ekibimiz, protez tırnak uygulamasının her aşamasında, doğal tırnağınızın sağlığına özen göstermektedir.

CİLT BAKIMI

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı bir çok çeşidi bulunmaktadır, bunlar;

-Hydrafacial cilt bakımı
-Medikal cilt bakımı
-Akne leke ve skar kürleri 
-Canlandırıcı maskeler
-Yaşlanma karsıtı bakımlar
-Nem ve ışıltı etkili protokoller

HYDRAFACIAL CİLT BAKIMI

Hydrafacial, Cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir anti-aging bakım sistemidir.

 • Her yaş ve her cilt tipine uygulanabilir.
 • İşlem sonrası günlük yaşantı etkilenmez.
 • İşlem süresi yarım saat, etkisi uzun sürelidir.
 • Her mevsim uygulanabilir.
HYDRAFACIAL ETKİLERİ NELERDİR?
 • Derinlemesine cilt temizliği, soyma, yenileme, nemlendirme ve antioksidan koruma işlemleri uygulanır.
 • Siyah noktaların ve lekelerin azalmasına yardımcı olur.
 • Cildi nemlendirir.
 • Gözeneklerin açılmasını, geniş gözeneklerde sıkılaşmayı sağlar.
 • Cildin sebum üretimini dengeler. Kolajen üretimini arttırır.
 • Akne oluşumunu azaltır.
 • Cildin daha aydınlık, daha canlı ve daha genç görünmesini sağlar.
 • Ayda bir kere tekrarlanması uzmanlar tarafından önerilmektedir.

  INNOFACIAL YÖNTEMİ

  Innofacial tedavisi cilt bakımında girişimsel olmayan yeni bir tedavi sistemi olarak kliniğimizde uygulanmaya başlanmıştır.

  Innofacial suyun gücünü kullanarak deride derinlemesine temizlenme, ölü hücrelerden peeling ile kurtulma, aynı zamanda siyah noktaların ektraksiyonu ve derinin nemlendirilmesini sağlayan vortex yöntemi ile hidrodermabrazyon yöntemidir.

  Tedavi ile herhangi bir iyileşme sürecine gereksinim kalmadan derinin derin temizliği, nemliliği, anti-oksidan nemlendiriciler ile nemliliğini sağlar. Girişimsel değildir, cildi tahriş etmez.

  Innofacial yöntemi komedojenik ve hafif orta düzey akne, kuru, nemsiz cilt, yüzeysel lekelenme sorunu olanlar, genel cilt bakımı ihtiyacı olanlar için kısa sürede etili, güvenilir, mükemmel çözümler sunuyor.

  Tedavi aşamalarında temizlenen yüze 10 ar dakikalık üç aşamalı temizleme, arındırma, komedon temizliği, nemlendirme aşamalarından oluşur. Toplam bakım süresi 40 dakikadır. Cilt bakımı sonrası herhangi bir kızarıklık oluşmaz. Bu sayede günlük hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.

CANLANDIRICI PEELİNG

Cildinizi sıkılaştırmak mı istiyorsunuz? Derinizi sıkılaştırır, kırışıklıklarınızı azaltır, daha canlı gençleşmiş bir cilt elde edilmesine yardımcı olacak bir peeling uygulamamız var. Terapistiniz cildinizi peelingden en iyi şekilde yaralanmanız için temizler yağından arındırır. Ardından sırasıyla Mandelik asit ve Vit-C peelingleri uygular. Deriyi basınçlı steril su ile peelig ürünlerinden arındırırken deri atıklarını da yüzeyden uzaklaştır ve deriyi nemlendirir. Uygulama yüz, boyun dekolte bölgesine yapılır.

CANLANDIRICI PEELİNG İÇERİĞİ
 • Mandelik asit peel %40-%50
 • Vitamin C peeling
 • Aquarejuvenasyon.
UYGULAMA ALANLARI
 • Yüz
 • Alın
 • Boyun
 • Dekolte.
CANLANDIRICI PEELİNG HANGİ SORUNLARDA UYGULANIR?
 • İnce kırışıklıklar
 • Güneş hasarlı deri
 • Elastikiyetini kaybetmiş deri.
SONUÇLAR

Cilt yenileyici peeling yeni deri hücreleri üretimini uyararak, sağlıklı ve daha canlı bir cilt elde edersiniz. Kollajen ve elastin üretimini tetikler. Sonuçta yenilenmiş, daha taze, sağlıklı, ton farklılıkları azalmış bir cilt elde edilir. Canlandırıcı peeling uygulaması ile elde edilen sonuçlar destekleyici bakım ürünleri ve düzenli tedavi seansları ile devamlılık kazanır.

ANTİ-AKNE PEELİNG

Cildinizde bulunan kapalı gözeneklerinizin açılmasını ve sivilcelerin gerilemesine yardımcı olan bir anti akne peeling uygulamadır. Yüz bölgenizdeki yüzeydeki yağlar terapistiniz tarafından alınır, temizleniz ve uygulamanın en iyi etkilenecek şekilde işleme hazırlanır. Jessner peeling solüsyonu göz çevreniz ve dudak kenarlarınız korunarak uygulanır. Yüz bölgesi dışında gerekirse sırtınıza da uygulanır. Bu uygulamanın yoğunluğu, yapılacak işlemin düzeyine ve derinin durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Peeling solüsyonu temizlenerek deriden uzaklaştırıldıktan sora beyaz ve siyah noktalarınız vakum ve komedon ekstraktörü yardımıyla temizlenir. Daha sonra yüze yoğun A vitamini içeren maske uygulanır.

 

Melissa Anderson
Customer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

Karina Marie
Customer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.